Залевський Анатолій Вікторович

berdos 31.07.2009 в 13:09


Метки: Залевський, Бердичів, цирк

Анатолій Вікторович Залевський народився 20 квітня 1974 року в Бердичеві. З п'яти років почав гімнастикою займатися у Бердичівській цирковій студії під керівництвом Валентина Володимировича Моцного. Там його тіло й почало набувати фантастичну здатність перетікати з одного положення в інше.

Навчався у середній школі №10. За визнанням самого Залевського, його як цілком нормального, звичайного хлопчика в різні часи приваблювали і футбол, і боротьба. Але внутрішній голос вчасно підказав артистові, що саме в еквілібристиці він може робити те, що іншим непідвласне, а значить — буде цінним для внеску у світову культуру. Це і є секрет визначення людських здатностей — знайди те, що вмієш робити краще інших, і стати першим серед перших. Зараз він виражається про це дещо пишномовно: "еквілібристика — мій хрест, який я повинен нести до кінця".

У 1991-1995 роки Анатолій навчається у Київському естрадно-цирковому училищі. Був визнаний кращим випускником свого року. Цікаво, що поступив туди тільки із другої спроби.

Ще будучи студентом четвертого курсу, став виступати в шоу Бориса Мойсеєва. Здібного студента помітили, почали пророкувати блискуче майбутнє. Він мріяв виступати в цирку, але вільного місця для нього не знайшлося. Тому перші кроки як професіонал Анатолій зробив у Київському нічному клубі "Джосс", потім перейшов під патронат київського продюсера Таквора Бароняна. Працював на сцені Київського нічного клубу "Голівуд".

У січні 1998 року на міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Парижі "Mondial du Cirgve Demain" Анатолій Залевський завоював "Гран-прі" і золоту медаль. Трюки, які виконував Анатолій на конкурсі у 1997 році, були зареєстровані в "Книзі рекордів Гіннесса". Після цього брав участь у найбільш престижних європейських шоу-програмах і гала-концертах. У лютому 1999-го Анатолій бере участь у світовому конкурсі циркового мистецтва в Монте-Карло. Здобуває перемогу й одержує чотири нагороди: "Гран-прі" — найвищу світову нагороду "Золотий клоун" плюс призи асоціації клубів Монако, за краще музичне оформлення й симпатії студії Уолта Діснея.

Анатолій Залевський одночасно є режисером, драматургом, балетмейстером, сценографом і костюмером. Але головний його дар — це еквілібристика.

Анатолій Залевський активно допомагає розвитку спорту в рідному Бердичеві. У мікрорайоні Цукрового заводу, у колишньому Будинку культури заводу за його фінансової допомоги був відновлений спортивний клуб – Центр циркового мистецтва для дітей та юнацтва – де функціонують різні секції.

На даний час Анатолій очолює театр "Різома" ("різома", що дала назву театру та спектаклю, означає морську водорість, у якої корні та верхівка переплетені, не знайти ні початку, ні кінця). Театр Залевського знімається в популярних телевізійних шоу, на кшталт швейцарського "Беніссімо!", працює з нічними клубами системи "Голівуд" і вар'єте "Вінтергартен", брав участь у київській презентації клубу BMW компанії "АВТ Баварія", готував Олександра Пономарева до конкурсу "Євробачення" (2003 рік) і поставив йому музичний номер "Аста ла віста" (ісп. "Hasta la vista" означає "До побачення") у якому взяли участь три артистки театру "Різома". Олександр Пономарьов посів 14 місце серед 26 учасників.

Анатолій Вікторович Залевський – заслужений артист України. Нагороджений орденом міста Бердичева "За заслуги" за номером 3.

"Друга половинка" Анатолія – Наталія Василюк – також бердичівлянка, що закінчила циркове училище. Є його партнером і на сцені.

На даний час Анатолій Вікторович Залевський проживає та працює у Німеччині.

Залевський Бердичів
 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1
Шановний, а до чого всі ці записи?